סרף קלאב | שוברי מתנה | שוברי שי | שוברי מתנה מושלמת ליקרים לכם

שוברי מתנה מסרף קלאב הוא מתנה מקורית ומיוחדת מאוד וכוללת מגוון אפשרויות !

מחפש\ת מתנה מקורית לאדם יקר?

אצלנו ניתן לרכוש קורסי גלישה, שיעורי גלישה, או כל אחת ממגוון הפעילויות שלנו, כמתנה מקורית לימי הולדת או כל אירוע אחר. מתנה שהיא חוויה שלא תישכח…

שוברי המתנה המומלצים שלנו:

shutterstock_158059589שובר מתנה כספי : בחר את סכום המתנה אותה תרצה לתת, ומקבל השובר יוכל לממש את השובר באיזו דרך שירצה – להינות מאחד הקורסים שלנו, להשכיר ציוד או  לרכוש מוצרים מהחנות שלנו. אצלנו מבחר גדול של ציודי גלישה, גלשנים, ביגוד וחליפות גלישה ועוד..

ניתן לרכוש מ 100 ש”ח ומעלה (כל סכום)

 

shutterstock_158059589שובר מתנה לשיעור פרטי : שיעור גלישה אישי (גלים, או סאפ) כולל הדרכה אישית. אורך השיעור שעתיים והוא כולל את כל ציודי הגלישה הנדרשים, חולצת גלישה, ולייקרה מקצועית במתנה.

עלות:495  ש”ח (ניתן גם ללא החולצה ב-385 ש”ח).

 

shutterstock_158059589שובר מתנה לשיעור זוגי : שיעור גלישה זוגי (גלים, או סאפ) כולל הדרכה אישית. אורך השיעור שעתיים והוא כולל את כל ציודי הגלישה הנדרשים. מומלץ כחוויה משותפת לזוג או לחברים.

עלות: 595 ש”ח

 

shutterstock_158059589שובר מתנה משפחתי : חווית גלישה וים לכל המשפחה, הורים וילדים (עד 5 משתתפים). שיעור משפחתי של שעתיים הכוללות פעילות ספורטיבית מהנה ומרגשת, הדרכה אישית ואת כל הציוד הנדרש.  מומלץ לסופי שבוע, חגים, ולכל חופשה משפחתית.

עלות: 650 ש”ח.

 

shutterstock_158059589שובר מתנה לקורס פרטי : קורס גלישה פרטי (גלים, סאפ), 6 שעות (שלושה מפגשים של 2 שעות כל אחד). מקבל השובר יזכה לקורס פרטי בו ילמד את טכניקת הגלישה ושליטה בציוד. מומלץ מאוד לאנשים המעוניינים להיכנס לעולם הגלישה בכל תחום שהוא. או לאנשים שפשוט אוהבית אתגרים !

עלות : קורס גלישת גלים / סאפ – 1080 ש”ח .

 

shutterstock_158059589שובר מתנה לקורס קבוצתי : קורס גלישה קבוצתי (גלים או סאפ), מקבל השובר יזכה לארבעה שיעורים (כל אחד שעתיים), ילמד את טכניקת הגלישה ויזכה גם לתרגל ולהתנסות יחד עם המדריך. מתאים גם לבוגרים וגם לילדים !! מתנה מדהימה ומקורית.

עלות : 390 ש”ח.

 

אם יש משהו אחר שתרצו לקנות כשובר – אין שום בעיה !!

  • את השוברים ניתן לממש בכל ימות השבוע (בכפוף לתנאי מזג האוויר) בתאום מראש.
  • שובר המתנה תקף לשנה שלמה.
  • ניתן לרכוש שובר עצמי או כמתנה לאחר.
  • ניתן לרכוש את כל אחת מהפעילויות שלנו או אביזרים וציודים בחנות כשובר שי.

התקשרו אלינו 04-9501160 ואנחנו נתאים לכם את שובר המושלם עבורכם !

 

ehhybu,

ימי הולדת במועדון הגלישה

ימי הולדת הגלישה

חוג גלישה

חוג גלישה

קייטנת גלישה

קייטנת גלישה

חתירה בסאפ

חתירה בסאפ

חנות גלישה

חנות גלישה