קארבר וסקייטבורד | סרף קלאב | קארבר  – הסקייט שכבש את עולם הגלישה – surf your skate

קארבר וסקייטבורד – הקארבר הוא סקייט המדמה את תנועות הגלישה. להתאמן בחוף ולהשתפר במים. הקארבר הפך במהרה ללהיט שכבש את עולם הגלישה והפך לכלי עזר לשיפור רמת הגלישה. הגלישה על הקארבר מהנה ומרגשת ומומלץ ביותר!

כל הדגמים של קארבר וסקייטבורד עכשיו בסרף קלאב חיפה.

צפו בווידאו של מקס ואריאל מצוות המועדון:

מוזמנים עכשיו לקרוא על מגוון קארבר וסקייטבורד שיש לנו להציע:

מיני סימס

המיני סימס עוצב בהשראת הגלשנים הקצרים מאוד עם האף השטוח שעיצב בוב סימונס בסוף שנות ה 40. הוא נחשב לאבא של גלשן השורטבורד המודרני. בגרסת הסקייטבורד שלנו, בעצם מקבלים קארבר קטן יותר, קל יותר עם אף רחב יותר שיושב מעל הציר ככה שאפשר למקם את הרגל ממש קדימה כמו שבא לכם ולקבל תמיכה מלאה מהקארבר. הדק קל מאוד וקל יותר להזיז אותו, כך שפעילות הפאמפינג עושה את המיני הזה מהיר וקל. בניגוד לדקים קצרים אחרים, למיני סימס יש שפע רוחב, מה שנותן לו תחושה של גלשן רחב בים קטן. המיני סימס מעולה לרכיבה עירונית וניתן לרכב עליו עם ציר ה CX או ציר ה C7.
מידות:
רוחב: 3/8 9
זנב: 1/2 5
חרטום: 3/4 2
בסיס גלגלים: 7/8 14

קרזי סנפר של ג’וש קר

כשנפגשנו עם ג’וש קר שמחנו לדעת שיש לו חזון ברור לגבי איך הוא רוצה שדגם הדגל שלו יראה. הוא אמר שהוא מאוד אוהב את הדגמים הקצרים בגלל שניתן לבצע סנאפים בקלילות בנוסף לפאמפינג האין סופי. בנוסף, הוא ציין כי מאוד נוח לקחת את הדגמים הקצרים לטיולי גלישה וכך לגלוש עליהם בכל מקום בעולם. אז, בגלל שהוא רצה דגם קצר, בנינו לג’וש קר דגם מיני מיוחד, עם קצת יותר רוחב, מה שייתן שליטה טובה יותר בקארבר,אבל לא יוסיף למשקל או לאורך. כשהגיע הזמן לסגור על הציור, ג’וש רצה להשתמש בתמונה שחבר שלו מאט קליינר צילם שבו הוא נתפס בעדשה עושה את מה שהוא עושה הכי טוב – מתעופף מעבר לליפ.
מידות:
רוחב: 3/4 9
זנב: 1/2 5
חרטום: 1/2 3
בסיס גלגלים: 7/8 14

דגם הסוואלו 

דגם הסוואלו נחשב כדגם מאוד פופולרי כבר שנים בעולם וגם בישראל הביקוש לדגם הזה גדל משמעותית. הסוואלו הוא קטן בגודל 29 אינטש ולכן מאוד זריז ומשוחרר. השילוב של רחב וקצר הוא מדהים בגלל שבסיס הגלגלים קצר יותר יכולת הפמפינג ליצירת מהירות היא פשוט קלילה ומהירה בייחוד במישורים ללא ירידות. הרוחב של הסאוולו והקונקייב שלו עושים אותו גם כקרוזר מאוד נוח. הקיקטייל מאחור מוסיף לסוואלו את היכולת לקפץ מעל חורים ומכשולים על הכבישים או המדרכות וגם לעשות סיבובים חדים עם סלייד כמו בגלישה על גלשנים קצרים. למי מכם שיש את הסוואלו שלנו נשמח לשמוע תגובות ולמי שאין כדאי לרוץ לנסות. קרבר ישראל.

• 5/8 9″ רוחב
• 1/8 6″ זנב
• 3/4 3″ חרטום
• 1/2 15″ בסיס הגלגלים

בווסטר

קארבר גאים לתת חסות ל טים הגלישה של ארה”ב. חבורת הגולשים הצעירים החמה ביותר בעולם הגלישה כיום. לאחר סשן קארבר דמו בהנטיגטון לאחרונה – הרבה טימניקים שכבר מכורים לקארבר נתנו לנו את העצה שלהם לגביי עיצוב דגם של קארבר.חשבנו שיהיו דעות שונות מכול הילדים אבל רובם רצו את אותם תכונות בקארבר החדש. כולם אהבו ביצועים על קארבר בגובה 30 אינטש ורוחב גלגלים של 16 אינטש. אבל הם רצו קצת יותר קיק בחרטום בכדיי לנעול את הרגל הקדמית כמו שצריך בביצועים חזקים יותר. הטים כרגע משתמשים בקארבר הזה באימונים שלהם לעבוד על כוח, המשכיות, סטייל וכוח סיבולת. וכבר שמנו לב ל BOOST שזה נותן להם (חיזוק). הילדים האלה הם עתיד הגלישה של העולם והקארבר הזה הוא העתיד של הסרףסקייט. מומלץ עם ציר ה CX החדש שלנו למיצוי הגלישה העתידנית.
מידות:
רוחב: 5/8 9
זנב: 3/8 6
חרטום: 3/4 3
בסיס הגלגלים: 16
קארבר רייזיין

רזין 

שוב אנחנו ממשיכים בסקירת דגמיי קרבר והפעם הדגם השני הנמכר ביותר (אחרי המונסטה) הרזין 31 אינטש. החרטום הצר ביחד עם הזנב הרחב נראים בדיוק כמו הגלשן הכי מקצועי שלכם. הרזין רחב ובעל אורך מספיק בשביל ליצור מהירות

בקלילות במישור וגם לקחת ירידות תלולות בבטחון. נשמח לשמוע את דעתכם למי מכם שכבר שוחט על הרזין שלו.מידות:
רוחב: 3/4 9
זנב: 1/4 6
חרטום: 1/2 3
בסיס גלגלים: 17

רזין USA

 הרזין USA 32.5 אינטש. החרטום הצר ביחד עם הזנב הרחב נראים בדיוק כמו הגלשן הכי מקצועי שלכם. הרזין רחב ובעל אורך מספיק בשביל ליצור מהירות בקלילות במישור וגם לקחת ירידות תלולות בבטחון. נשמח לשמוע את דעתכם למי מכם שכבר שוחט על הרזין שלו.

9 7/8” wide
6 1/2″ tail
3 5/8″ nose
18″ wheelbase

 
קארבר מונסטה  

דה מונסטאה

הדגם הזה למי שלא יודע הוא בשיתוף פעולה עם מסטר שייפר טוד פרוקטור מוונטורה שבקליפורניה. לקרבר הזה יש את אותו מראה ותחושה של המודל הכי פופולרי של טוד – “המונסטה”. שיתוף הפעולה בין סרףסקייט (הקרבר) לבין הגלשן שטוד תכנן מביא לגולשים את היכולת להשתפר ולגלוש על אותו דגם של גלשן וקרבר גם בים וגם ביבשה.

רוחב: 3/4 9

זנב: 1/4 6

אמבר

גלשנים עם טייל רחב הם ממש כיפים בגלל שאפשר לשחוט סקשנים קצרים וגם ליצור מהירות על חלקים שטוחים של הגל. בנוסף, הם גם ממש טובים לאיירים בגלל שיש מלא מקום בטייל לדחוף כשאתה רוצה להתעופף, ויש חרטום מלא לנחות עליו. דגם האמבר פלאג של קארבר סקייטבורדס הוא בדיוק סרף סקייט כזה, עם חרטום וטייל מלא שיתמכו ברגל בצורה הטובה ביותר ויעזור בקארבים אבל בגלל שהוא קצר הוא גם ייתן לרוכב לבצע סנאפים חדים. התבנית הקצרה-רחבה הזו היא נוסחת הקסם של הקרש.

מידות:
רוחב: 7/8 9
זנב: 1/4 6
חרטום: 1/2 3
בסיס גלגלים: 3/4 16

גוש קר – קארלאדג

כמו כל גולש מסור, לטים ריידר שלנו ג’וש קר יש קארברים שונים לתנאים שונים. כחלק מהקוויבר שלו הוא חיפש דאימונד טייל ארוך יותר לקארבים גדולים יותר. שמרנו על הרוחב כמו בדגם הקרזי סנאפר 28″ והוספנו מעט אורך כך שניתן לעמוד בפיסוק רחב יותר בעת הפאמפינג למהירות. מאחר ובסיס הגלגלים הארוך יכול להתמודד עם יותר מהירות, הוא יכול להחזיק טוב יותר “בימים הגדולים” שבהם אתם רוצים שהקארבר יחזיק טוב יותר בדאון היל מהיר, אך עדיין הוא יבצע סנאפים כשתרצו. כשהתחלנו לדבר עם ג’וש קר על העיצוב, הוא ציין שהוא רוצה תמונות של בנות, גלים, בקתות קש – בעצם כל האלמנטים של לייפסטייל המתאר את חיי הגלישה. כל הצילומים נלקחו על ידי מאט קליינר, והם מהווים תמונה אמיתית לתוך חייו של גולש המטייל בעולם. מומלץ לנסות אותו עם ציר ה CX לגלישה מתקדמת יותר.

רוחב: 3/4 9
זנב: 3/8 6

 
קארבר טיילור נוקס שחור  

דגם טיילור נוקס

דגם הטיילור נוקס של קארבר תוכנן במיוחד בשביל טיילור נוקס הגולש האגדי. טיילור היה מעורב בכול תהליך תכנון מודל הקרבר שלו – החל מהקרש ועד לגרפיקה. כול הסקייט שלו תוכנן בצורה שהוא יעבוד יחד עם סגנון הגלישה של טיילור נוקס שאומר – כוח וקרבינג חזק שהפך את טיילור נוקס לאגדה. מהטייל הרחב יותר לבסיס הגלגלים שהורחב במקצת – מה שנותן קצת יותר יציבות במהירויות גבוהות. זה הקרבר בו טיילור מתאמן לכוח וזרימה.רוחב: 7/8 9זנב: 3/8 6
חרטום: 1/2 3
בסיס הגלגלים: 3/4 16

 

קארבר גריין רום

 

 Greenroom Complete

 דגם זה שופר ב 2012 והחליף את הגרין רום הישן. הגרין רום נחשב ללונגבורד רטרו במידה ביננונית. בישראל אנחנו רואים המון הצלחה עם הדגם הזה. הגרין רום הוא עם זנב יהלום כמו הרבה גלשנים בעולם ליציבות ומשטח רחב יותר לרגל האחורית. בסיס הגלגים גם הורחב בכדיי ליצור פיסוק רחב יותר ויציב לגולש. הציור על הגרין רום שייך לסדרת האמנים שלנו – כאן מדובר באמן הגלישה מאט בירד. נשמח לשמוע תגובות למי שיש לו את הדגם הזה.רוחב: 7/8 9

 

 
Firefly-large-test  

פיירפליי

דגם הפיירפליי של קארבר מאוד דומה לדגם הרזין, רק שהוא ¾ אינץ קצר יותר, מה שהופך אותו למעולה לביצוע סנאפים חזקים וצורת הסקווש (כמו ברזין) נשמרה. האף הצר שומר על קליליות הקרש באזור הקדמי, והקיק טייל עם הבליטה נועל את הרגל האחורית במקום הנכון, דבר הנותן לרוכב יתרון בכל ביצוע שמתחיל בטייל. מאיירים, לאוליס (ollies), וגלישה על מדרכות, הקרש הקטן הזה הוא סרף-סקייט אמיתי. תרגלו את התרגילים אותם אתם רוצים לבצע טוב יותר במים, בנוסף תעבדו חזק על הזרימה וקארבים חזקים.

מידות:
רוחב: 3/4 9
זנב: 1/4 6
חרטום: 3/8 3
בסיס גלגלים: 1/2 16

 

Fraktal-large-test

 Fraktal 

התבנית הקלסית של הפרקטל שלנו מבוססת על סקייט לבריכות סקייט פארק עם קיק מקדימה ומאחורה. עם הקיק טייל הקיק בחרטום העשויים בצורה סימטרית ושווה ועם מידיום קונקייב ממש כמו גלשן רגיל – הפרקטל נותן לנו אפשרות לפתוח יותר את הפיסוק אבל הוא עדיין קצר מספיק לאפשר יכולת פמפינג ליצירת מהירות. לפרקטל יש את כול האלמנטים הדרושים לשנוי כיוון – איירים וביצועים וורטיקליים. הקיק בחרטום מעולה לביצוע אולי (Ollies) הזנב הרחב שלו נותן לנו מרחב יציב לנעוץ את הרגל האחורית לפניי ביצועים. אתם יכולים להתאמן וממש להתשפר על ביצועים מתקדמים על הסרףסקייט הזה ומיד לאחר מכן להגיע למיים ולבצע את אותם ביצועים גם במיים! זה כמו להיות עם מדריך גלישת גלים ביבשה.מידות:

 
קארבר סרף פאנק  

סרף פאנק

קל מאוד עם קיק גם בזנב וגם בחרטום. הדגם הזה הוא הסרף סקייט האולטימטיבי לרכיבה ברמה מתקדמת. תרגילים כמו “אולי” “אריילים” שהיום אפשר לראות אותם כחלק בלתי נפרד מהגלישה המקצוענית מתאפשרים בקלות עם דגם “הסרף פנק”. הסקייטר והאומן הידוע ג’סון אדמס צייר פרוטרייט של מרלין מונרו על הסרף פנק.מידות:רוחב: 3/16 9זנב: 1/2 6
חרטום: 3/8 6
בסיס גלגלים: 18

 
 

וניס פינטייל

דגם הוניס פינטייל של קארבר סקייטבורדס נחשב ללונגבורד פופלרי ביותר. אורך בסיס הגלגלים הממוצע של הוניס פינטייל קצר מספיק בכדי לייצר מהירויות גבוהות במישורים בעוד שאורכו של הקרש ארוך מספיק בשביל קרוזינג ברחוב או בגבהות תוך שליטה מירבית. הקיק טייל נותן לקרוזר הזה את הערך המוסף שלכל לונגבורד רציני בקטגוריה זו יש. על הגרפיקה אמון האומן מרקו אלמרה.

מידות:
רוחב: 7/8 9
זנב: 7/8 6
חרטום: 1/2 4
בסיס הגלגים: 1/2 20

 

Hotdogger-large-test
 

הוט-דוגר

מכיוון שבתכלס צריך לונגבורד קלאסי אחד בקוויבר שלנו, החלטנו ללכת על הדגם האהוב משנות ה 60 בצורת נקניקיה. בתקופה ההיא התבנית הקלאסית הזו ייצגה את המקצוענות בגלישה, רחב יותר בטייל וצר יותר לכיוון החרטום. בעזרת הצירים הייחודיים שלנו, סנאפים וביצועים אחרים נעשים בקלות, למרות גודל הקרש. מומלץ לרכב עליו עם ציר ה CX אם אתם רוצים להרגיש תחושת ט’ראסטר (3 חרבות) או עם ציר ה C7 לקבלת תחושה של זרימה כמו על גלשן בעל חרב אחת (Single Fin).

מידות:
רוחב: 7/8 9
זנב: 7
חרטום: 1/4 4
בסיס גלגלים: 3/4 26

 

לרכישת קארבר  חדש לחץ כאן

לפרטים נוספים התקשרו ל 04-8550183 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

          ehhybu,

 מתנה

קורס מתנה – ניתן לרכוש את הקורס כמתנה מקורית ליומי הולדת

קורס קייטסרפינג קורס גלישת גלים קייטנות גלישה קורס סאפ קורס רוח
קורס קייטסרפינג קורס גלישת גלים קייטנות גלישה קורס סאפ קורס גלישת רוח