מועדון גלישה סרף קלאב – מרכז הגלישה חיפה

מועדון גלישה סרף קלאב – גלישת גלים וסאפ – גלישת רוח וקייט – חנות גלישה מובילה – סרף קלאב – מועדון הגלישה בחיפה – הצטרפו אלינו עוד היום בטלפון 04-8550183 או חפשו בפייסבוק SurfClubHaifa

ימים… ים…. שמש…חול….טבע…. בריאות…. איכות חיים…שמירה על איכות הסביבה. למים, לים יש תכונות קסומות, טוהר וריפוא, המים הם מקור

רחבת דק ומשטח דשא, פרגולת , צל ,חוף,ים ומוזיקה נעימה מחכים לכם

רחבת דק ומשטח דשא, פרגולת , צל ,חוף,ים ומוזיקה נעימה מחכים לכם

החיים, רוב גופינו עשוי מים.
אילו הן אולי חלק מהסיבות לכך שכולנו, ילדים ובוגרים נמשכים בצורה טבעית למים.
לזה תוסיפו פעילות ספורטיבית מאתגרת, והרי לכם הספורט המושלם! הגלישה בריאה לגוף ולנפש. ומחזקת תכונות אישיות ואופי הנרכשים לעיתים במהלך הגלישה, אך יעמדו לצידנו לאורך החיים בכלל.
הגלישה משלבת פעילות ספורטיבית מרתקת מאתגרת ומהנה מצד אחד, ואימון גופני, שריפת קלוריות, חיזוק שרירים, יציבה נכונה, אימון אירובי ואנארובי, מצד שני. והכל בטבע, במים.

מועדון גלישה סרף קלאב שם למטרה לקדם את הספורט הימי בכלל והגלישה בפרט. ואנו מביאים לחיפה גל חדש ומשב רוח רענן. ארצנו התברכה ב- 195 ק”מ של חופים נפלאים ומזג-אוויר אידיאלי לפעילות ספורט ימי. פעילות שהיא מאתגרת עם אקשן אמתי והמון כיף.

הגלישה  המתבצעת בחוף הים, באוויר הפתוח, מאפשרת לנו לחוות קצת הטבע גם במרחק קצר מהבית. פעילות הבריאה לגוף ולנפש, מפיגת מתחים IMG_4362ומשחררת מצד אחד, אך גם מגבירה את הכושר, החוסן הגופני והקואורדינציה מצד שני.
חיינו הם טובעניים, אינטנסיביים, ומתוחים ובד”כ לא בריאים במיוחד. את מרבית זמננו אנו משקעים בעבודה, לימודים או במחויבויות אחרות. אנו בסרף קלאב מאמינים שחובה עלינו לדאוג גם לעצמנו – לגוף ולנפש. אנו מאמנים בפעילות ספורטיבית בריאה, בחיבור עם הטבע, בכושר ובאושר. אנו מאמינים בגלישה בים, לסוגיה.

כולנו בסרף-קלאב ספורטאים פעילים, ומזמן כבר הפכנו את הגלישה לדרך וסגנון חיים. לנו חשוב שאתה הגולש תקבל את השירות המקצועי, הבטוח והאדיב ביותר על מנת שחווית הגלישה תהפוך לספורט החביב עליך.
אנו מבקשים “שתיקחו אויר”, ” קיפצו איתנו למים” ותצטרפו אלינו לחוויה קסומה שלא תשכח. אנו מזמינים אתכם לחלוק איתנו את הקסם שבגלישה.

רקע והסטוריה:

הבעלים: סער בן שמחון, החל את דרכו בגלישה ב 1982 בגיל 12. במהרה הגלישה הפכה לחלק מרכזי בחייו. סער גולש בכל ענפי הגלישה: גלים, רוח, סערקייטסרפינג וסאפ. בשנת 1992 נסע סער להוואי, למשך שנתיים במטרה לשפר את יכולות הגלישה שלו. בשנת 1994 עבר סער להתגורר באיטליה שם סיים למודים בעיצוב תעשייתי, בכל אותה התקופה המשיך סער לגלוש בחופי איטליה וצרפת ואף עבד בהדרכה גלישה באי סרדיניה.
קייטקלב \ סרף קלאב הוקמה ב 2002 בחיפה. מעסק של מדריך גלישה אחד , בתחילת הדרך, צמחנו במהרה והפכנו למרכז גלישה שוקק חיים עם מגוון רחב  של פעילויות גלישה מרתקות עם היקף פעילות של מאות חניכים בשנה.

מיקום מועדון הגלישה סרף קלאב:

אנו ממוקמים ברח’ דוד אלעזר, טיילת חוף דדו, חיפה. על קו המים, בחוף יפיפה וקסום הנחשב לאחד מנקודות הגלישה הטובות בחיפה. במתחם הגלישה היחידי בחיפה הכולל מרכז גלישה יפיפה שהוקם על ידי עיריית חיפה. מצאו אותנו “בוויז” או במפות גוגל.

תחומי פעילות של מועדון גלישה סרף קלאב:

הדרכות, קורסי גלישה, השכרות, אירועים בחוף, קיייטנות וחוגי גלישה. בענפי הגלישה והשייט השונים: גלישת גלים, גלישת קייטסרפינג, גלישת סאפ, גלישת מפתגוגלרוח, קיאקים ועוד..

ציוד גלישה:

אנו משתמשים בציודי ההדרכה הטובים ביותר, ומרעננים את ציוד הגלישה בכל שנה, והופכים את חוית הלימוד ליעילה, מהירה, ובטוחה יותר.

מכירת ציוד גלישה:

אנו עובדים עם מיטב החברות ובמוצרים בתחום:
גלשנים: אלמוג – אינטרסרף, גלשני פוקוס, גלשני BG, גלשני ליבטק, גלשני אלמריק, גלשני פיוזן ועוד…
חליפות: ריפ קארל, בילבונג, בודי גלוב, ספה, גול ועוד….
אביזרים: דאקיין, קומיוניטי, בילבונג, אושן אנד ארת, צאנל איילנד ועוד

חופי הדרכה: בנות-צוללות

חיפה היא מקום אידאלי לגלישה. בחיפה מספר כיוונים וחזיתות חוף בהם ניתן לגלוש בהתאם לתנאי הים: החוף הדרומי של חיפה, חוף נירוונה, החוף הסגור וחוף הפיק, חוף בת גלים.
בנוסף אנו עובדים גם בחוף עתלית, ובחוף קריית חיים.

לקוחות מרוצים 🙂

עיריית חיפה, אינטל, עמותת התיירות חיפה, פרוייקט תגלית, נווה נופש, צה”ל ועוד רבים נוספים.

חברת בילבונג, המובילה את תעשיית הגלישה, בחרה לתמוך בפעילות גלישת הגלים של סרף קלאב מ 2008 ועד היום. בחירתה זו מהווה אסמכתא נוספת וחותמת לאיכות של פעילות בית הספר.
סרף קלאב עובד בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, לסרף קלאב אישור להפעלת קייטנות גלישה מטעם משרד החינוך, ואישורים מהרשות המקומית. אישורים והסמכות בית הספר לגלישה.

מחזירים  לקהילה:

אנו שואפים לחלוק את הקסם והיופי שבגלישה עם כולם, ומשתדלים להחזיר לקהילה בדרכים הבאות:

  1. שילוב של ילדים ונוער עם צרכים מיוחדים בפעילות הגלישה.
  2. שילוב של קבוצות נוער בסיכון בפעילות הגלישה. אלי קושורובסקי, מוותיקי המועדון, יזם מסגרת פעילות לקבוצת נוער בסיכון, במועדון הגלישה. זו השנה השלישית שאנו מבצעים, פעילות שבועית, ל 12 נערים ונערות ללא תשלום.
  3. אירוח קבוצות חיילים בסדיר, לחוויות גלישה וימי כיף, ללא תשלום.
  4. בית חם ומסגרת לילדים ונוער שהפכו את הגלישה והים לספורט החביב אליהם.
  5. יצירת מסלול ומסגרת: חניכים מצטיינים, ממשיכים אצלנו למסלול של עתודה להדרכה (גלאי 15+), בגלאי 16 יכולים להצטרף לצוות ההדרכה כעוזרי מדריך ואחרי הצבא יכולים לחזור למועדון כמדריכים בוגרים. אנו מייצרים מסלול המכשיר את דור המדריכים הבא, ומייצר מסגרת ומסלול , גם לנוער שיכול היה להתדרדר ולהגיע למקומות פחות טובים.
  6. אנו משתדלים לעזור להורים שידם אינה משגת, לצרף את ילדהם לפעילות הגלישה. משפחות עם קושי כלכלי זוכות לתשלום מופחת ולעיתים במידת הצורך, גם ללא תשלום בכלל.
  7. עבודה מול מחלקות הנוער והרווחה בעירייה חיפה, כולל קבוצות של נוער משולב יהודים וערבים.
כתבו עלינו במדיה.
צוות ההדרכה.
כל מה שלא ידעתם על הקשר בין  גלישה ללמידה.
בשבילו זה גלישה – בשבילכם (ההורים) זה בריאות!
טיפים לבחירת קייטנת הגלישה הנכונה.
אישורים והסמכות בית הספר לגלישה.
בגלישה היא ספורט בטוח.

אל תהסס\י, התקשר\י עכשיו והצטרף\י לחוויה שתשנה את חייך! 04-8550183

לגלוש זה בריא

ימי הולדת במועדון הגלישה

ימי הולדת הגלישה

חוג גלישה

חוג גלישה

קייטנת גלישה

קייטנת גלישה

חתירה בסאפ

חתירה בסאפ

חנות גלישה

חנות גלישה