מי אנחנו? – צוות ההדרכה – האיכות האמיתית שלנו נמדדת באיכות הצוות שלנו.

מי אנחנו? כל אחד ואחת מאנשי הצוות הוא ספורטאי פעיל שהגלישה היא חלק משמעותי מחייו. הצוות שלנו פועל מאהבה לספורט ורבים מאנשי הצוות עובדים במסגרת המועדון כבר שנים רבות.צוות ההדרכה עובר מידי שנה השתלמויות ותדרוכים.
כל אחד ואחת מאנשי הצוות הוא גולש מיומן, איש הדרכה סבלני, מנוסה, ובעל יכולת להעברת תכנים והובלת קבוצה.
בנוסף לתכני הגלישה, הצוות שלנו מתודרך לחשיבות של חווית ההצלחה, הנאה, החינוך, הגיבוש החברתי.

מוזמנים לקרוא כאן ולגלות מי אנחנו. צוות המדריכים המסור של סרף קלאב

אז מי אנחנו מדריכי סרף קלאב? מוזמנים לקרוא

סער

סער בן שמחון: גולש מתחילת שנות השמונים. לניסיון כה רב בגלישה והדרכה, מצטרפים הערכים אותם משריש סער יום יום לצוות “סרף קלאב”. יושרה, חינוך, בטיחות, אחריות, והרשימה עוד ארוכה.
סער 
גלש תקופה ארוכה בהוואי ואירופה, והדריך במרכזי הגלישה המובילים בעולם. סער הקים את “סרף קלאב” לאחר הכשרת הדרכה ייעודית במסגרת איגוד הגלישה הישראלי, במטרה לפתח את הגלישה בארץ, והכשיר, בהצלחה רבה, מאות רבות של גולשים. בזכותו של סער, “סרף קלאב”  מהווה אבן דרך חשובה בהווית הגלישה החיפאית.
אופיר רם אופיר רם – מנהל סאפ אחד הגולשים הכי וותיקים בארץ, זכה בתואר אלוף הארץ הראשון בשנת 83.

היה מדריך גלישה, שופט בתחרויות ארציות, ומרצה אורח בקורס מדריכי גלישה בוינגייט. אימן באופן אישי וקבוצתי את סגל נבחרת ישראל באליפויות אירופה ואליפויות העולם.

מנהל את כל מערך הסאפ בסרף קלאב, ומדריך מקצועי שמוביל להישגים מדהימים. שווה לצאת לחתירה איתו.

שושי גולדשטיין מדריכת קייטסרפינג שושי גולדשטיין- מדריכת קייט אחראית תחום הקייטסרפינג, מדריכת סאפ וגלישת רוח. לאחר שלימדה את שני ילדיה לגלוש, הפכה שושי את אהבתה לספורט גם לעבודה במשרה מלאה, והצטרפה לצוות ההדרכה של המועדון.

במקצועיות וסבלנות מנהלת שושי את מערך ההדרכה של לימודי הקייטסרפינג.

איתי ליברמן איתי ליברמן – מדריך גלישה ראשי בוגר קורס מדריכי גלישה מטעם ווינגייט ואיגוד הגלישה הישראלי. איתי, חובש כיפה, בנוסף לתכני הגלישה משריש איתי בחניכים חינוך לאהבת זולת ודרך ארץ.

בנוסף איתי הוא מוסיקאי מוכשר ומורה לגיטרה, ובין המדריכים הוותיקים של המועדון.

ווטרמן_1 אור וורטמן – מדריך גלישת גלים : עבר הכשרה ייעודית להדרכת גלישה של איגוד הגלישה הישראלי. “מקצוען” בגלישה חופשית “ומקצוען” בהדרכה. בנוסף אור הינו  סטודנט לצילום וקולנוע.  

אור עובד בסרף קלאב גם כצלם ומתמחה בצילומי גלישה ומים. את מרבית תמונות הגלישה של המועדון צילם אור מדריך גלישת גלים, קייט-סרפינג, סאפ וגלישת רוח. 

אלי אלי קושורובסקי – מדריך גלישת גלים ראשי : עבר הכשרה ייעודית להדרכת גלישה של איגוד הגלישה הישראלי. מדריך גלישה ושחייה בארץ ובארה”ב.גולש מנוסה שגלש בסאן דייגו ובסרי לנקה.

אלי מוביל את קבוצת העתודה להדרכה במועדון – טובי החניכים שיגדלו להיות דור המדריכים הבא בסרף קלאב. בנוסף אלי מתנדב בהדרכה ותורם רבות לקהילה – מדריך גלישה אנשים עם צרכים מיוחדים ונוער בסיכון.

בנוסף לעולם הגלישה, סיים אלי תואר בהנדסת מכונות בטכניון והתחיל תואר שני. בנוסף, הוא המאמץ הגאה של “מיצי”, החתולה הרשמית של המועדון 🙂

צברי_8 אורי צברי – בוגר קורס הדרכת גלישה של איגוד הגלישה הישראלי. גולש מוכשר שגל”ש המון בארץ ובחו”ל. צברי הוא שילוב של מקצועיות עם שלוות נפש ורוגע.

מדריך וותיק בסרף קלאב, אחראי ובעל ניסיו וידע רב מאוד אותו הוא מעביר לחניכים ולמדריכים בסרף קלאב.

עוז2 עוז רויטמברג – קצין במילואים ביחידה קרבית בצה”ל. עוז הוא בחור משכמו ומעלה ומדריך מוערך מאוד במועדון. מדריך גם גלישת גלים וגם סאפ, עוזרו הצמוד ויד ימינו של אופיר רם, מרכז הסאפ במועדון.

מדריך ותיק ואחראי בעל ניסיון, גלש בארץ ובחו”ל, וידוע במוסר העבודה שלו, באחריות ובצניעות שלו, ובנמשים הגינג’יים 🙂

שולמי_4 בר שולמי – מדריך מוביל במועדון. בעל ערכים גבוהים וחינוך טוב.

מדריך את נבחרת הגלישה הצעירה של המועדון. גולש אדיר, “אריה ים” , משרה רוגע וביטחון בגולשים הצעירים. שולט בשפות שונות.

מתן אילוז מתן אילוז – מהמדריכים הוותיקים ביותר של המועדון. סטודנט בטכיון. מוכשר ומקצוען בתחום הגלישה. גולש ומדריך מוערך שגלש  בארץ ובחו”ל . בעל ידע רב בכל הקשור בים.

שנים רבות מדריך גלישה במועדון וגם אחראי בחנות המועדון ובכל הקשור לקוחות.

בתאל_4 בת אל איפרגן – סטודנטית לחינוך גופני בוינגייט. בוגרת קורס מדריכים. גולשת מוכשרת, ומדריכה מקצועית ותותחית . מדריכת גלישה ומדריכת סאפ, כמו כן בעלת ניסיון רב בעבודה מול לקוחות ובחנות.
רן רן רזניק – מדריך סאפ וגלישה בסרף קלאב. גולש מוכשר שגלש בארץ ובחו”ל, איש עם אנרגיות טובות ושמחת חיים מדבקת. מעביר לחניכים את רוח הכיף שבגלישה ובסאפ.
נועם_7 copy נועם סחרטוב – מדריך ותיק במועדון. שלוות נפש וערכים גבוהים יחד עם אנרגיות טובות,  הם שמנחים את נועם בסגנון ההדרכה שלו. גולש מקצועי בארץ ובחו”ל, בעל ידע רב בכל הקשור בים.

בנוסף להדרכת גלישה נועם בעל רישיון סקיפר. נועם אהוב מאוד על המדריכים , ההורים, והחניכים. משרה ביטחון ושלווה. נעים הליכות ובחור משכמו ומעלה.

אלכס_1 אלכס מוגילבסקי –  מהמדריכות הבולטות במועדון, אלכס גלשה בארץ ובחו”ל, מקצועית ומשקיענית. תמיד באה עם חיוך למועדון , אהובה על כל הגולשים הצעירים והמדריכים.

אוהבת להפתיע את החניכים בפעילויות מהנות ומושקעות. מדריכה מכל הלב שאוהבת את מה שהיא עושה. 

ברבור בר אמזלג – אחד המדריכים האהובים והתותחים בסרף קלאב. גלש בארץ ובחו”ל.

מדריך נשמה שפוקד את המועדון באופן קבוע, בין אם להדריך בחוגים ובקייטנות, לגלוש, או סתם להעביר את היום בשמש ובים 🙂 תמיד מסתובב עם חיוך, כריזמטי ואנרגטי, ואהוב על כולם.

נוי_3 נוי בן דוד – מדריכת גלישה בסרף קלאב. גלשה בארץ ובחו”ל. גולשת מקצועית וחייכנית שתמיד כיף לבוא לחוג או לקייטנה כשהיא המדריכה . לבבית ונעימה ואהובה על כל החניכים.
omer עומר אוראל – מדריך גלישה ומתקן הגלשנים הרשמי של המועדון. ניחן במגע זהב וחוש הומור חריף. גולש מעולה אשר גלש על גלים גדולים בחופים רבים בחול.
רפי_4 רפי ישראלי – גולש מקצועי שגלש והדריך בארץ ובחו”ל.

אחראי רציני נעים הליכות וחייכן. מדריך אהוב על כולם, תמיד מגיע להדרכה בחיוך וגורם גם לכל הגולשים הצעירים לחייך איתו 🙂

dani-liser דני ליסר- מדריך אהוב ביותר עם חיוך כובש,מדריך מקצוען שאוהב להשקיע את כל כולו בחניכים ובגלישה. עובד עם הלב. אחראי ומוערך מאוד על ידי כל הסובבים אותו. גלש גם בארץ וגם בחו”ל.

 

ולד_2 (1) איתן מיקוצקי – מדריך מקצועי, גולש טוב בארץ ובחו”ל אהוב על החניכים. משקיען ואחראי.
נמרוד_2 נמרוד הובני – מדריך במועדון לא מעט זמן, גלש בארץ ובחו”ל. אהוב על כל החניכים. מביא איתו תמיד אנרגיות טובות וחיוך על הפנים:)
daniel-liatsky   דניאל ליאצקי – עמוד הטווח של המועדון, אחראי על תפעול החנות, צוות ההדרכה וקשרי לקוחות. בחור צנוע, רציני, אחראי וחביב על הבריות. צלם משכמו ומעלה, תמיד שמח לעזור ולייעץ.
רדינסקי_1 יובל רדינסקי – מחניכי המועדון שצמחו בסרף קלאב.

מדריך עם מוטיבציה גבוהה ונכונות אדירה לעזרה לזולת. איש עם ערכים גבוהים, אחראי ומוערך מאוד במועדון. מהעבודים החרוצים והנאמנים של המועדון.

אורן אורן רם – עוזר מדריך שגדל במועדון מילדותו. התחיל כחניך וגולש צעיר ומצטיין וגדל להיות עוזר מדריך אחרי מקצועי ומוערך במועדון. חוץ מהארץ גלש גם בסרי לנקה ובאיים המלדיביים.

עוזר מדריך של אלי, שיחד הם מחנכים את קבוצת העתודה להדרכה – טובי החניכים שלנו שהולכים להיות הדור הבא של המדריכים בסרף קלאב.

ariel אריאל סנין –  מדריך בוגר במועדון, גולש מקצועי ומוערך שהשתתף ולקח תחרויות רבות בארץ. גלש בהמון יעדים בחול, מקבל חסות מחברות גלישה רבות, בינהן הסרף קלאב – הבית השני!
shahar שחר מרגלית – מדריך בוגר במועדון הגלישה. הדריך אינספור קייטנות וחוגים, מאוד אהוב על כל החניכים. גלש במרכז אמריקה, אוהב אנשים וים !
maor  מאור רובינוב –מדריך בוגר במועדון, לוחם צנחנים במילואים, מלח הארץ. גולש עם נשמה ענקית, מלא אהבה ואנרגיה של נתינה אין סופית. אהוב על הצוות והחניכים כאחד.
רוני שינגרד רוני שיינגרד  – התחיל את דרכו כחניך במועדון והיום הוא עוזר מדריך.

רוני גולש אלוף שמתחרה בהמון תחרויות בארץ ! מקבל חסות מטים קארבר ובילבונג. עוד תשמעו עליו הרבה בעתיד.

 gal  גל הכהן – מדריך בוגר במועדון, בוגר יחידה קרבית מובחרת. מאמין באהבת חינם ונתינה לאחר. מתנדב בהמון פרויקטים למען הקהילה והאנשים. מדריך מכל הלב וגולש מקצועי.
רוני יהודה רוני יהודה – הייתה חניכה וגולשת מצטיינת והפכה להיות עוזרת מדריך מאוד מוערכת חשובה למועדון.

משקיענית ותמיד אוהבת לעזור. מגיעה למועדון כל יום עם חיוך ולב רחב, גלשה בארץ ובחו”ל.

 dan דן סולאז –  חניך שהפך לעוזר מדריך במועדון. נכס חשוב למועדון ולחניכים, בחור חייכן ורציני, גולש בנשמה.
 
יואל_5 יואל סטרול – חניך שהפך לעוזר מדריך מוערך במועדון.

יואל מאוד חשוב למועדון והמועדון חשוב לו, אוהב להגיע ולעבוד מהנשמה, בין אם זה בהדרכה ובין אם זה עזרה בחוף.

מכיר את המועדון ואת כל מה שנמצא בו כמו את כף ידו. מחוייך ואהוב על כולם.

ים מולכו ים מולכו – עוזר מדריך שצמח פה במועדון סרף קלאב.

גולש אהוב ואחראי, אהוב ע”י כולם, מדריכים עוזרי מדריכים וחניכים כמובן. תמיד מגיע להדרכות עם אנרגיה טובה וחיוך על הפנים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 לפרטים נוספים התקשרו ל 04-8550183 

 

*מי שנרשם לפעמים בשבוע יכול להגיע ולחתור עם קבוצות נוספות על בסיס מקום פנויאפשר גם למצוא זמןלהנות מהים, מהטבע ומהשלווה.
לפרטים נוספים התקשרו ל 04-8550183 או מלאו פרטים ונחזור אליכם

לחץ כאן והצטרף עוד היום לקורס גלישת הסאפ המקצועי ביותר של סרף קלאב חיפה! 

ימי הולדת במועדון הגלישה

ימי הולדת הגלישה

חוג גלישה

חוג גלישה

קייטנת גלישה

קייטנת גלישה

חתירה בסאפ

חתירה בסאפ

חנות גלישה

חנות גלישה