חיפה ביי צ’אלנג

חיפה ביי צ’אלנג – אירוע ארצי של פתיחת העונה בסאפ.

תקופת המתנה – חודש מאי – שבת ראשונה של תנאים מתאימים.
 
לקחנו את המקטע המאתגר והאטרקטיבי ביותר  של חותר ישראל והפכנו אותו ל חיפה ביי צ’אלנג Haifa Bay Challenge.  הוספנו שלוש סירות לווי שיאפשרו לנו לחצות את המפרץ בעומק הים ולחתור בקו ישר מעכו לחיפה בליווי הנוף הכי יפה שיש.
 
כיוון שמדובר בחתירה של כ 20 ק”מ בים פתוח שדורשת כושר ומיומנויות חתירה מתקדמות חילקנו את האירוע לשני מקצים שיחברו ביחד במים. מקצה לחותרי רייס: מעכו לחוף זמיר כ 20 ק”מ ומקצה עממי לחותרי OPEN (גלשני סאפ קצרים שאינם רייס): מחוף השקט לחוף זמיר כ 8 ק”מ. יהיה ניתן להשאיר את הגלשנים יום/יומיים קודם (נפרסם את הזמנים סמוך לאירוע) בהנגר שמור בקציני ים עכו ממש על קו המים (משם יהיה הזינוק) ובחוף השקט בחדר מסודר גם כן על קו המים. ביום האירוע תוכלו להגיע עם הרכבים למועדון סרף קלאב שהוא קו הסיום ולהשאיר שם את הרכבים. מהמועדון יצאו שתי הסעות שייקחו אתכם (עם משוט ובגדי חתירה) לקו הזינוק.
 
מקצה רייס: הסעה תצא מחיפה, ממועדון סרף קלאב, בשעה 5:30. הזנקה ב 6:30 מבית ספר לקציני ים עכו. מרחק חתירה כ 20 ק”מ. סיום, מועדן סרף קלאב, חוף זמיר חיפה. זמן סיום משוער 9:30  (לא מדובר בתחרות ויהיה אפשר לנוח בדרך. אך הציפיה שכל חותר במסלול זה יכול לחתור במהירות מינימלית של 7 קמ”ש או קצב 8.5 דקות לקילומטר ).  ניתן מומלץ להשאיר את הרייס יום לפני, בקציני ים עכו, כך שבבוקר האירוע תוכלו לעלות להסעה עם משוט ובגדי החתירה בלבד (לא ניתן להעלות את הרייס להסעה) והרכב שלכם יחכה לכם בקו הסיום.
ניתן גם להגיע עצמאית לקציני ים עכו ולהחנות שם את רכבכם.
 
מקצה עממי: הסעה תצא מחיפה, ממועדון סרף קלאב, בשעה 7:15. הזנקה 8:00 מהחוף השקט בחיפה, סיום, מועדון סרף קלאב, חוף זמיר בחיפה. מרחק חתירה כ 8 ק”מ, זמן סיום משוער 9:30. (הצפי לחתירה בקצב מינימלי של 5קמ”ש או קצב של 11 דקות לקילומטר) ניתן מומלץ להשאיר את גלשן הסאפ יום לפני, בחוף השקט, כך שתוכלו בבוקר האירוע לעלות להסעה עם משוט ובגדי החתירה בלבד (לא ניתן להעלות את הסאפ להסעה). ניתן גם להגיע עצמאית לחוף השקט ולהחנות את רכבכם שם (יש חניה צמודה בתשלום. אך כאמור תצטרכו לדאוג לחזור לשם בסוף האירוע לאסוף את הרכב).
 
תנאי ים: ים שקט (סוואל מינימלי), רוח קלה עד 8 קשרים, בעדיפות לרכיב צפוני או מזרחי קל
 
* נודיע כמה ימים מראש לגבי המועד המדויק בהתאם לתנאי הים
 
*המשתתפים יקבלו בבוקר האירוע ערכת השתתפות הכוללת חולצת גלישה וכובע (חובה להיות איתם בזמן האירוע). בסוף החתירה תחכה לנו ארוחת בוקר אח”כ נקיים טקס חלוקת מדליות של  Haifa Bay Challenge ומדליות של מקטע שני של חותר ישראל. נסיים במסיבת חוף (למי שיהיה עוד כוח לזוז) 
 
*כל האירוע ילווה בפריצות של שידורים חיים לרשתות החברתיות  וצלמי סטילס ווידאו שיצלמו מהסירות ומהחוף.
 
האירוע מתאים ופתוח להשתתפות והרשמה לכל לחובבי סאפ. כולם מוזמנים להפנינג הסאפ של ישראל.
 
הרשמה עד 13/5/22
 
מומלץ לצפות בעדכונים ותמונות בדף הפייסבוק של האירוע
להרשמה

אז למה לחכות?

צרו קשר עמנו ואנו נחזור אליך בהקדם

    04-8550183 דברו איתנו

    ואחד מהנצגים הנפלאים שלנו, ישמח לעזור בכל שאלה
    התקשרו עכשיו או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם