מחיר גלשן

מהו מחיר גלשן?

מועדון גלישה סרף קלאב מעמיד לרשותכם מגוון עשיר של גלשנים המגיעים מהמותגים הטובים והמובילים עולם. אנו מציעים את הגלשנים בקשת רחבה של מידות וסוגים, המתאימים לכל אחד: נער או מבוגר, גבר או אישה, גולשים מתקדמים או מתחילים. כל זאת במחירים הוגנים ונוחים לכיס, ועם ייעוץ מקצועי המלווה אתכם לכל אורך הרכישה, על מנת להבטיח שתזכו בגלשן שבאמת מתאים לכם.

מטבע הדברים, כאשר עומדים לרכוש גלשן חדש, בין אם הוא הראשון שלכם או שאתם משתדרגים, עולה השאלה – מהו מחיר גלשן? אולם לשאלה זו אין תשובה אחת ויחידה, שכן כמו בכל תחום גם כאן ישנם סוגים רבים של גלשנים, יצרנים, איכויות ודגמים, הנבדלים במאפייניהם וגם במחיריהם. לדוגמא, מחירו של הגלשן הפשוט ביותר ומיד שנייה יכול לעמוד על מאות שקלים בודדות, ומכאן והלאה המחירים מאמירים לאלפי שקלים, אם כי בדרך כלל המחיר נע בין כ- 1,000 ש”ח ל- 2,500 ₪ לגלשן סופט חדש, ובין 2000 ל 4500 ₪ לגלשן קשיח חדש.

אז מה קובע את מחיר הגלשן?

יש מספר גורמים עיקריים המשפיעים על מחיר גלשן. ראשית, מה שקובע את המחיר הוא המוניטין של החברה המייצרת אותו. כך למשל, ישנם הבדלי מחירים בין גלשנים שלBG, FG, FCS, AL-MARRIC FUCOS, ODYSEA, G-STAR, LIB-TECH, FUSION וכדומה. בכל מקרה, אתם יכולים להיות בטוחים שקניית גלשן דרך החנות של סרף קלאב תעניק פריט איכותי ועמיד ביותר, המגיע מיצרנית מובילה ואמינה.

היבט נוסף המשפיע על מחיר הגלשן הוא סוגו. לדוגמא, יש הבדלים במחירים בין גלשני סופט, פאנבורד, פיש, שורט וכדומה. כמו כן, ישנם גלשנים המגיעים עם פס חיזוק מסוגים שונים, דבר התורם לעמידות שלהם מחד אך גם מגדיל את המחיר מאידך. מעבר לכך, הגלשנים מגיעים בשלל עיצובים ולעיתים העיצוב המושקע עשוי לבטא גם מחיר גבוה יותר. יחד עם זאת, כפי שתראו מעיון בחנות שלנו, הפערים בין המחירים של הגלשנים השונים אינם גדולים במיוחד, ובכל מקרה לא מדובר בהוצאה שמצריכה משכנתא.

בחירת הגלשן לפי מחירו

אנו ערים לכך שסוגיית המחיר של גלשן חדש היא משמעותית, ושגם הוצאה של בין 1,000 ל- 2,000 ₪ היא בלתי מבוטלת. בדיוק מסיבה זו אנו מציעים את הגלשנים בחנות במחירים מצוינים, הוגנים ונוחים לכל כיס. בנוסף, החנות שלנו גמישה במחירים ומי שלקוח וחבר קבוע אצלנו גם זוכה להנחות, אז שווה לקנות אצלנו גלשן וגם לגלוש.

יחד עם זאת, מחירו של הגלשן הוא ממש לא הפרמטר היחיד או העיקרי שצריך להנחות אתכם. הקריטריון המרכזי צריך להיות גלשן שמתאים לכם, כלומר למידות שלכם, לרמת הגלישה הנוכחית והאמיתית שלכם, ולשאיפות ההתפתחות בתחום. כך למשל, אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים על הגלשן, אין זה מומלץ ללכת על גלשני לונג בורד או שורט, אלא על גלשן סופט מדובר בגלשן יחסית ארוך ורחב עם שכבה עליונה רכה, שעליו טוב מאוד להתחיל עם לימודי הגלישה. לעומת זאת, אם כבר הגעתם לשלב של מיצוי הסופט ואתם נכונים להתקדם, שווה לעשות את הצעד הבא אל הפאנבורד הדומה לו במימדים, אך החומר יותר קשיח. זאת, במקום להתקדם באופן מיידי אל הסופט, אלא לעשות צעד ביניים נכון ומומלץ יותר.

לקבלת סיוע מקצועי בבחירת גלשן

בשורה התחתונה, מה שחשוב הוא לקבל ייעוץ מקצועי כפי שאנו מציעים לבחירת גלשן. מעבר לכך, תמיד תקבלו אצלנו על גלשן מחיר הוגן ונוח, אז הסירו דאגה מלבכם. לפרטים נוספים הנכם מוזמנים לפנות אל נציגי סרף קלאב בטלפון 04-8550183.

אז למה לחכות?

צרו קשר עמנו ואנו נחזור אליך בהקדם

    04-8550183 דברו איתנו

    ואחד מהנצגים הנפלאים שלנו, ישמח לעזור בכל שאלה
    התקשרו עכשיו או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם