כותבים עלינו

המלצה - מכתב לעריית חיפה
המלצה - מכתב לעריית חיפה
מכתב המלצה
המלצה סרף קלאב חיפה

מרץ 2018

שלום רב

כבר כמה שנים שאנחנו ועוד משפחות רבות מטבעון מגיעים במיוחד לחוף נירוונה בחיפה עלמנת לגלוש וליהנות מ ה SURFCLUB בראשותו של סער בן שמחון.

בזכות סער והמדריכים הטובים שני הבנים שלנו למדו לגלוש. בזכות העדינות האדיבות הסבלנות הרבה וכמובן המקצועיות – המשכנו וממשיכים לבוא לשיעורי הגלישה.

בעבר ניסינו מקומות אחרים במרכז הארץ ומאד התאכזבנו. את השירות הנפלא , האכפת , הציוד הטוב והצוות האנושי המופלא – קיבלנו רק אצל סער.

לצערנו במקומות אחרים הדבר לא היה ולכן אנחנו ממשיכים לבוא לחיפה רק ובזכות סער והצוות המופלא.

היחס שלהם אל ילדים אשר מתקשים הוא יוצא דופן וראוי להערכה.

אני חיפאית לשעבר שזוכרת בבירור שלא היה קיים מקום נפלא כזה בחיפה – סער במו ידיו הקים יש מאין – כל פעם שהיינו מגיעים היה עוד דבר חדש ולאט לאט ראינו איך המקום

קרם עור וגידים והתהווה למרכז למידה עבור ילדים ומבוגרים כאחד – פינת החמד הזו שהייתה ריקה מאדם – התמלאה בילדים והורים שמחים שיודעים שיש על מי לסמוך.

כשאני משאירה את הבנים שלי בידיים של סער והצוות שלו אני יודעת שאני יכולה ללכת בביטחון אל עיסוקי ויודעת שהם שומרים עליהם בים ומחוץ לו.

מקווה לעוד שנים רבות של עשייה טובה של סער והצוות שלו

ושנוכל להמשיך לבוא מטבעון לפינת החמד של סער – לגלוש וליהנות

בכבוד רב שרון אביבי

0544708555

קרית טבעון

לכל המעוניין

מאת: עמית מקל.

הנדון:  המלצה על קייטקלאב, בית הספר לגלישה וסער בן שמחון.

שלום רב,

אני כותב מכתב המלצה זה, כספורטאי שהגלישה חלק חשוב מחיי, כאב ל 3 ילדים נפלאים, וכתושב חיפה שקידום נושא הגלישה בחיפה חשוב ביותר.

אני מכיר את סער בן שמחון מעל 25 שנה. התחלנו את דרכנו המשותפת בעולם גלישת הרוח בשנות ה 80. מאז ועד היום אני עוסק בספורט הגלישה באופן אינטנסיבי ביותר. חשיבות הגלישה והיתרונות בספורט הם רבים וחשובים. על עיריית חיפה והעומדים בראשה להכיר בחשיבות הספורט ותרומתו לתושבי העיר. ספורט זה חייב להיות חלק מהנוף העירוני של חיפה כעיר שמגדירה עצמה כעיר של ים והר.

אני עוקב אחרי פעילותו המקצועית בתחום הגלישה של סער בן שמחון מתחילת הדרך בתחילת שנות ה 2000 ועד היום. סער החל דרכו המקצועית עם הקמת בית הספר לגלישה בשם קייטקלאב, למרות הקשיים הרבים הכרוכים בסוג עבודה זה, למרות המכשולים הרבים לאורך הדרך, הצליח סער להפוך הדרכת מספר חניכים בודדים, לבית ספר עם הקיפי עבודה של מאות חניכים בעונה. בית הספר לגלישה הפך לנקודת מפגש המרכזת את כל אוהבי הגלישה בחיפה.

בנותי, השתתפו בקייטנות הגלישה של קייטקלאב שמפעיל סער במהלך הקיץ. אציין שהפעילות זו מתאפיינת במקצועיות, בטיחות וניהול מסודר ובטוח. הצוות מקצועי ביותר ומתודרך להקנות למשתתפים את הכלים והטכינקה לגלישה, אך חשוב יותר הוא היחס המכיל, הסובלני, והתחושת החוויה וההצלחה שמנחיל הצוות לכל משתתף. אני באופן אישי נהנה להגיע לחוף  ולהנות משרותי המועדון.

אני יודע מנסיוני האישי את ערכיה הנוספים של הגלישה, בנוסף להיותה פעילות ספורטיבית. הגלישה מחזקת תכונות אופי ואישיות, חיזוק מנטלי ונפשי. נדמה כי היכולות הנדרשות מילד להתמודד עם גל גבוהה וחזק בים סוער, אותם יכולות ידרשו לו להתמודדות עם מצבים סוערים וגלים גבוהים גם בחיים האמתיים.

סער אדם שקט, סימפטי ישר והגון, בעל יכולות התמדה ומוטיבציה רבה. לאור מכלול נקודות אילו, אני, כתושב חיפה, יכול לומר בביטחון מלא כי בית הספר לגלישה בניהולו של סער. חייב להמשיך ולהיות חלק מנוף החוף של העיר.

אני את ילדי אמשיך לשלוח לגלוש כמה שיותר בבית הספר לגלישה של סער.

בכבוד רב,

מקל עמית
גרשון שופמן 23- חיפה

‏יום חמישי 01 פברואר 2018

לכבוד: עיריית חיפה

הנדון : מכתב המלצה

שלום רב,

כגולש גלים ובעל עסק חיפאי בתחום הגלישה ברצוני להביע את הערכתי למועדון הגלישה סרף קלאב בהנהלת סער בן שמחון.

אני ספורטאי פעיל, חי ונושם את עולם הגלישה כבר שנים רבות ועד לצמיחה וההתפתחות של ענף הגלישה בחיפה.

מועדון הגלישה סרף תרם רבות להתפתחות הספורט ותרבות הפנאי הפוקדת את חופי חיפה והינו חלק בלתי נפרד בתחום הגלישה בחיפה . עם השנים אני עד לכמות גדלה והולכת של ילדים ובני נוער שמתחילים את דרכם בעולם הגלישה . בימים אלו כאשר אני מגיע לחופי הים של חיפה אני נהנה לראות כמויות של חניכים הצובעים את חופי הים, דבר שלא היה קיים לפני שהחלה פעילותו של מועדון הגלישה.

מועדון הגלישה משמש כתחנת עגינה לגולשים החיפאים אשר משתמשים בשירותי המועדון הכוללים אחסנה ושמירה על הציוד , מקלחת , מקום מנוחה והתארגנות.

לא פעם כאשר גולש נזקק לעזרה בשל פציעה או בעיה אחרת , צוות המועדון תמיד שם על מנת לעזור ולתת את המענה הנדרש .

נוכחותו של  צוות המועדון בצורה מתמדת ולאורך כל שעות היום הופכת את השהיה בחוף הים לבטוחה יותר , לא פעם ראיתי את המדריכים מזנקים למים לחילוץ גולש בסכנה או מתרחץ במיוחד בתקופת החורף או בשעות שהמצילים אינם פעילים .

חשוב שמועדון הגלישה ימשיך לפעול במתכונתו הנוכחית וזאת לרווחת תושבי העיר

מרץ 2012
לכבוד : סער בן שמחון
הנידון : הבעת תודה
סער שלום רב,
מזה 3 שנים שני ילדי גל ואיתי משתתפים בחוג הגלישה במועדון אשר בהנהלתך.
זה התחיל בהשתתפות ב”יום הולדת גלישה” של אחד החברים אשר אליו הוזמנו, ולאחריו הצטרפו לחוג שמתיים ביום שישי באופן קבוע.
היה מדהים לראות את בני איתי, בן 8 בקושי, סוחב גלשן על גבו ונכנס ללמוד גלישה בים בקבוצה של אביב מדריכת המתחילים.
אביב היא דמות חינוכית וגולשת מדהימה אשר לדעתי בזכות הסבלנות שלה, מקצעויות וגישה טובה לילדים המשיכו ילדי לבוא כל שישי לחוג כל השנה אפילו בחורף.
היום שלוש שנים אחרי גל ואיתי כבר גולשים ותיקים וטובים ועדיין שמחים תמיד לבוא למועדון הגלישה כל יום שישי.
מפגש הגלישה במועדון,מהווה עבור ילדי תחליף לתנועת נוער, מפגש עם ילדים מבתי ספר שונים בעיר וצוות מדריכים מקצועי ונחמד שתמיד מקבל את פניהם בחיוך.
צוות המדריכים שגיבשת סביבך הוא הבסיס של המועדון, לצד גלישה מקצועית מצליחים המדריכים ליצור קשר מצויין עם הילדים ולעבוד עם כל ילד בדרכו

בשנה האחרונה הצטרפתי גם אני לשגעון הגלישה והתחלתי ללמוד בעזרתך גלישה על SUP גלשן גדול יותר עם משוט אשר מתאים יותר לגילי.
במהלך שלוש השנים האלה דרך חיינו השתנתה! אנו הרבה יותר מחוברים לים!
בתי ובני שלומדים בחטיבת הביניים – רעות, נוסעים כל יום באוטובוס ליד החוף והמון פעמים שולחים לי מסרון או תמונה על מצב הגלים….
תמיד לפני סוף שבוע, אני מסתכל באתרי אינטרנט על תחזית הרוח ואנו דנים בסיכויים לגלים טובים ביום שישי.
באופן צנוע התמדת ובנית מועדון גלישה למרות נזקי הרוחות אשר פירקו את המועדון שנה שעברה אשר מהווה עבורנו חלק מפעילות המשפחה.
אני מאחל לך קיץ עם הרבה פעילות, תמשיך בדרכך, אין לי ספק שהיום חלק מלהיות חיפאי בשבילי, זה לגלוש בים.
תודה רבה
גל, איתי ואמיר שדה

‏13/03/2018

המלצה לסרפ קלאב בניהולו של סער בן שמחון

מועדון גלישה  המקצועי  והמדהים של ילדינו!

המועדון הוא בית חם ואהוב לילדים רבים!

ברצוני לשתף שבנותיי כבר מס שנים רצות בשמחה בלב גדול ובצפייה למועדון גלישה  בו קורסי גלישה, קייטנות נפלאות עם מדריכים נפלאים מנוסים ואחראים בניהולו החם הנדיב המסור והמקצועי של סער בן שמחון.

סער!! איש   נדיר בנדיבותו ,עוזר ותורם לכל כך הרבה ילדים ונערים עם קשיים כלכליים ואחרים ומתאמץ לעזור להם ליהנות מחווית גלישה ומשיעורים וקייטנות מקצועיים.

סער, הוא ולא אחר שהקים מאפס .יש מאיין!

מועדון מקצועי ברמה הגבוהה בצפון שנותן כבוד לעיר חיפה!

מועדון המצטיין  במודעות  גבוהה לבטיחות  ואחריות המקבץ לקרבו מדריכים  נפלאים.

פעילויות קיץ והוואי הגורמים לגיבוש מרגש של מגוון ילדים שונים יחד!

אנא, עזרו לנו לשמור על מועדון יחודי ונדיר  זה באקלים החם המשפחתי והאהוב לילדינו,

בניהולו של סער שהקים גידל וטיפח מאפס את המקום רוחו ונפשו היחודיים בנו את  המקום הנפלא הזה מפיסת  בטון למקום מופלא לילדים ונוער.

תודה

הורים  מעריכים

תובל  ואורלי ברלר

לכבוד                                                                   אוגוסט 2019

מר סער בן שמחון

Surf club

הנדון :  מכתב תודה

סער יקר, ברצוני להביע בזאת את תודתנו והערכתנו הגדולה

לך ולכל צוות מועדון הגלישה, על האירוח של ארטיום לחמישה ימי קייטנת הגלישה בתחילת חודש אוגוסט.

ארטיום הרגיש מצויין הן מול מדריכיו והן מול חבריו בקבוצתו, ונהנה מכל רגע בעת הגלישה.

הצלחנו יחדיו לשמח מאוד את הילד ולתת לו חווית גלישה נהדרת ובכך לספק עבורו

התנסות בקייטנה ,דבר שאינו מוכר לו בחייו עד כה.

בשמי בשם משפחתי ובשם ארטיום כמובן , אנו מודים ומוקירים לך ולצוות תודה מקרב לב.

שתזכה למצוות נוספות

בתודה ובהערכה

דורון פסלר9

‏7–פברואר–18

המלצה

שלום,

אני תושב חיפה מזה למעלה מ 50 שנה והדבר שהכי מחבר אותי לעיר הוא הים.

אני אוהב את הים ומנסה לשתף באהבה זו את משפחתי ואת  חברי. אני מבלה בים בשעות הפנאי ומרבה לעסוק בספורט ימי – חתירה בסאפ ובקיאק.

אלא שבמשך שנים התאכזבתי לראות עד כמה מעט חיפאים מנצלים את החופים הארוכים והמדהימים של חיפה לספורט ימי, כשעד לפני לא הרבה שנים הסתכמה הפעילות במעט ילדים שפעלו במסגרת צופי ים, בילדים שנחשפו לפעילות ימית בביה”ס ובמועדון השיט, ולגולשי הגלים והרוח, שגם היוו מיעוט של “משוגעים לדבר”.

והנה, לפני מספר שנים, החל בעיר שינוי. סער ומועדון  surf club החלו לגדל דורות של ילדים בהם נטעו את האהבה לים. הילדים גדלו, וחלקם הפכו למדריכים, שחלקו את הערכים ואהבת הים שקיבלו מסער עם דורות חדשים של חניכי המועדון. והאחרים, המשיכו להנות ולבלות בים בגלישה ובחתירה.

התופעה המתרחבת של חוגי הגלישה היא כבר ממש חלק מהנוף החיפאי. בימי ששי בצהרים, בקיץ ובחורף, כשנעים אך גם כשקפוא, עשרות ילדי המועדון פוקדים את החוף כשהם מונחים ע”י מדריכי המועדון, ומוכיחים שוב ושוב שהשיטה של סער בהנחלת האהבה לים באמצעות שעורי הגלישה מנצחת.

אשיותו הכובשת של סער, הרוגע והשקט שהוא משדר, והדוגמה האישית לאהבת אמת של הים, הפכו אותו למוקד משיכה לתלמידים, צעירים ומבוגרים כאחת. סגל המדריכים המוכשר שבחר וטיפח בקפידה מעביר את המורשת והידע שלו לדורות נוספים של גולשים, והוא יכול בהחלט לזקוף לזכותו שינוי משמעותי בהיקף החשיפה של הספורט הימי בחיפה לתושבי העיר.

הוא בהחלט האיש שצריך להמשיך ולהוביל את המועדון המיוחד שבנה והוביל במקצועיות ותוך מתן דוגמה אישית כאיש ים וגולש.

בברכה,

יואב שרף

סגן נשיא למינהל וכספים המרכז האקדמי ויצו

‏13/03/2018

המלצה לסרפ קלאב בניהולו של סער בן שמחון

מועדון גלישה  המקצועי  והמדהים של ילדינו!

המועדון הוא בית חם ואהוב לילדים רבים!

ברצוני לשתף שבנותיי כבר מס שנים רצות בשמחה בלב גדול ובצפייה למועדון גלישה  בו קורסי גלישה, קייטנות נפלאות עם מדריכים נפלאים מנוסים ואחראים בניהולו החם הנדיב המסור והמקצועי של סער בן שמחון.

סער!! איש   נדיר בנדיבותו ,עוזר ותורם לכל כך הרבה ילדים ונערים עם קשיים כלכליים ואחרים ומתאמץ לעזור להם ליהנות מחווית גלישה ומשיעורים וקייטנות מקצועיים.

סער, הוא ולא אחר שהקים מאפס .יש מאיין!

מועדון מקצועי ברמה הגבוהה בצפון שנותן כבוד לעיר חיפה!

מועדון המצטיין  במודעות  גבוהה לבטיחות  ואחריות המקבץ לקרבו מדריכים  נפלאים.

פעילויות קיץ והוואי הגורמים לגיבוש מרגש של מגוון ילדים שונים יחד!

אנא, עזרו לנו לשמור על מועדון יחודי ונדיר  זה באקלים החם המשפחתי והאהוב לילדינו,

בניהולו של סער שהקים גידל וטיפח מאפס את המקום רוחו ונפשו היחודיים בנו את  המקום הנפלא הזה מפיסת  בטון למקום מופלא לילדים ונוער.

תודה

הורים  מעריכים

תובל  ואורלי ברלר

‏יום רביעי 07 מרץ 2018

מכתב תודה

למועדון הכי שווה בחיפה,

בית הספר והמועדון לגלישת גלים, סרף קלאב הממוקם בחוף הים שבחיפה זהו מועדון שפועל לאורך כל חודשי השנה וברב ימות השבוע.

למועדון צוות גדול של מדריכי גלישה מנוסים ואחראיים אשר מלווים ומלמדים את הילדים וגם את המבוגרים את כל הקשור ללימוד הגלישה ואימוני כושר,המדריכים על רמה גבוהה – ובעל המועדון נמצא במקם ומלווה את הצוות.  סער – תמיד קשוב לפניות ההורים ולצרכי הילדים.

הבת שלי גולשת מזה כמה שנים במועדון (אחיה היה בשתי קייטנות גלישה בקיץ אבל נשאב לתחום הכדורגל ולכן לא המשיך).

למיקה לא משנה אם זה יום סוער או יום שימשי היא לא מוותרת על הגלישה ועל המועדון והחברותא.

אין לי ספק שביום מן הימים גם היא תהיה מדריכת גלישה במועדון.

בכבוד רב

רנית ניצן

המלצה

הקשר שלי עם מועדון הגלישה הוא ארוך שנים, כעשר שנים, מאז שהילדים שלנו השתתפו בחוגי גלישה, ועד לימים אלה – כמשתתפת בקבוצת SUP מראשיתה, בין החותרים הראשונים במועדון ועד היום (כ- 4 וחצי שנים).

המועדון, שמנוהל על ידי סער ברגישות ואחריות רבה, הוא ממש בית.

המדריכים שעובדים במועדון, לאורך השנים, הם אנושים באופן יוצא דופן, ממש דמויות טיפוליות. הם מתייחסים בכבוד ובסבלנות אינסופית, גם עם ילדים עם קשיים וכאלו עם צרכים מיוחדים.

הילדים שפעם גלשו הופכים למדריכים בעצמם וכך דורי דורות של משפחתיות ממשיכים את המסורת.

קבוצת ה- SUP, ספורט שמתאים לכל הגילאים, גם היא גדלה ופורחת, ומתקיימת בשמחה והתלהבות, אופיר רם שאחראי על תחום ה- SUP יוצא כל פעם ביוזמות חדשות והאווירה החברית שם היא אדירה.

אני חותרת במועדון בגילי (53), תוך ליווי צמוד ועזרה רגישה.

לסיום, אני רוצה לציין מהי התמונה הכי אופיינית מבחינתי של המועדון:

יום ששי אחרי הצהריים, סער עומד על החוף, משקיף מלמעלה על הילדים שמתנפלים בשמחה על הגלים, קשוב לכל בקשה והתייעצות של ההורים, אבל לא מסיר את העיניים מהחוף, ולא נושם, עד שכל הילדים חוזרים בסיום בשלום למועדון.

על כל אלה – רציתי להודות מכל הלב!

רוני שדה

פסיכולוגית קלינית

חיפה

‏יום ראשון 11 מרץ 2018

סער היקר

משנת 2005 אתה מנהל מועדון לתפארת העיר חיפה.

חשבתי לומר לך איך לדעתי השפעת על העיר הזאת ועל משפחתי שלי.

ילדיי השתתפו בחוגים שלך.

בני הבכור, מתן, שהיום הוא לוחם חוד בצה”ל, החל את דרכו, עם המון חששות, בגלישה אצלך במועדון הוא התחזק בים, הן פיזית והן מנטלית ובמקביל לחוגי הגלישה אצלך, תפס בטחון והחל לגלוש קייטסרפינג.

בהמשך הוא עבד אצלך כמדריך ובכך צבר ניסיון בעבודה אחראית, תוך השגחה על ילדים קטנים.

גם בתי, שי, התחנכה אצלך ורכשה אהבה לים ובטחון בגלים.

כמו ילדיי, גם אלפי ילדים אחרים רכשו אצלך את האהבה לים.

רבים רכשו את ההכרה בחשיבותו של הים לתושבי העיר והפנימו כי ניתן לגלות עולם של תוכן, כיף והנאה , כאן לייד הבית.

כך גידלת דורות של ילדים שמבינים ואוהבים ים ומוצאים בו מענה ומפלט בשעות הפנאי.

“קיימות” היא היכולת שלנו לשמר וליהנות ממה שקיים ליד הבית.

אלה שמאמינים בקיימות, ואני ביניהם, מאמינים שהנאה לייד הבית מחזקת את הקשר של האדם למקום בו הוא חי.

אלה שהיו לפני 13 שנים ילדים, הם היום כבר בוגרים.

בכך בוודאי שהצלחת להשפיע לטובה על הציבור החיפאי ואהבתו לים ולעיר.

אלה שנהנים כאן, הם אלה שנשארים כאן. הים מחבר אותנו אל העיר.

גם אני עצמי חותר לפעמים בגלשן הסאפ במועדון שלך ונהנה בכל עת מהאווירה הנעימה ומסבירת הפנים שלך ושל הצוות שלך.

המועדון בשנים האחרונות ביצע קפיצת מדרגה אדירה: 

כמות הילדים, איכות המקום, הניקיון ורמת התחזוקה והשירות הגבוהים, עשו את שלהם.

העשרות הפכו לאלפים.

אני מאחל לך שתמשיך ותהווה מקור השראה, הן לילדים והן לפרנסי העיר

שיראו איך הופכים חזון למציאות.

תודה לך, בשמי ובשם משפחתי.

ירון כרמי

גולש, עורך חי פה – חדשות חיפה.

העתק: נגה כרמי, יונה יהב

לכל מאן דבעי                                                                                                               פברואר 2018

הנדון : מועדון גלישה surf club  – המלצה

מועדון הגלישה surfclub  הינו המועדון הטוב ביותר שיש בחיפה.

בני הינו גולש גלים שהחל את פעילותו כבר בגיל חמש וחצי בקייטנת הגלישה של מועדון הגלישה surfclub. בכל קיץ ובכל חופשה בני היה במועדון,  נהנה מפעילויות ים, מחברים טובים וממדריכים מעולים. בני כיום כבר בן 13+ ועדיין שייך למועדון ומרגיש כבן בית במקום. הוא מתחרה בתחרויות המתקיימות במועדון ומייצג גם את המועדון בתחרויות גלישה ברחבי הארץ.

מועדון surfclub הינו לא רק מועדון גלישה כי אם בית ספר חם ואוהב המקנה לילדים בו ערכים כמו: אהבת הארץ – הילדים עוסקים גם בפעילות של ניקיון החוף.

קבלת האחר– בקייטנות ובחוגים המועדון משלב ילדים עם מוגבלויות שונות.

אחווה, אהבת האדם , אדיבות– מנהל המועדון סער בן שמחון הינו איש מיוחד, רגוע , נעים הליכות, מדבר בנימוס ונותן לכל ילד את תשומת הלב הראויה לו. בהתאם למנהל המקום, המהווה דוגמא אישית, כך המדריכים – מקצועיים, אוהבי אדם ומובילים את הילדים והנוער שלנו בדרך של מיצוי עצמי, הנאה, למידה והעצמה.

בנימה אישית – המועדון מאוד מעצים את בני ועל כך אני מודה לסער ולכל צוות המדריכים. כאמא לראות את האושר בעיניים, בפנים של בני כשהוא גולש במועדון, את החיוך המרוח על פניו – זו תחושה מדהימה ומקווה שתאפשרו לעוד משפחות לחוות את האושר של ילדיהם .

בברכה,

שרונה וינרב

עורך דין

טל: 052-8361164