yoga2

 

שיעור יוגה מותאם לגולשים וגולשות

כחלק משירותינו הנרחבים לגולשים ולגולשות במועדון, אנו מקיימים שיעורי יוגה המועברים על ידי מורה הנמנית על הטובות בתחום. מדובר בשיעורים המתקיימים על קו המים בזמן השקיעה, באווירה שלווה ותומכות ועם אנרגיה מושלמת.

שיעור יוגה בשקיעה בסרף קלאב מתאים לכל גולש וגולשת המעוניינים במענה משלים, ורוצים להתקדם ולהתפתח בגלישה תוך שמירה על גופם. אין ספק כי השיעורים המשלבים בין כוח וגמישות מעניקים תרומה משמעותית לגוף ולנפש, ומפתחים קשת רחבה של יכולות מנטאליות ופיזיות. כל זאת בעלות נוחה לכל כיס ובאווירה הקסומה המאפיינת את כלל הפעילויות במועדון.

 

כמה מילים על גלישה ובריאות

שיעור יוגה בים מהווה כאמור מענה משלים מבחינה פיזית, אנרגטית ומנטאלית עבור העוסקים בגלישה. כידוע, הגלישה עצמה מאופיינת במספר יתרונות בריאותיים בולטים. מדובר בספורט המבוצע בסביבה טבעית נהדרת, עם חיבור לים ולמים התורם לאיזון נפשי, לשחרור ולהפגת מתחים. הגלישה גם תורמת כמובן לפיתוח הכושר הגופני, להקניית יציבה נכונה ולחיזוק הגוף בכללותו. וכל זאת לצד היבטים כמו חיזוק יכולת המיקוד והריכוז, שיפור המוטוריקה והקואורדינציה, חיזוק ההערכה העצמית והביטחון, ובאופן כללי – אושר גדול!

כידוע, ישנם קשרים מהותיים בין ההרגשה ומצב הרוח לבין הבריאות הפיזית, ומכאן שהתרומה הגדולה של ספורט הגלישה לפן הרגשי והמנטאלי של הגולשים, בוודאי גם תורם רבות לבריאותם הפיזית. לכך מצטרף כאמור שיעור יוגה המספק מענה משלים.

 

כיצד היוגה משלימה את הבריאות

את הקסם והאווירה של שיעור יוגה בים נשאיר לכם לדמיין ולחוות לבד. מה שנרחיב עליו הוא ההיבט הבריאותי הנרחב והתרומה המשמעותית של שיעור יוגה בים עבור העוסקים בגלישה. בראש ובראשונה, היוגה קשורה במגוון עצום של יתרונות בריאותיים, למשל חיזוק המערכת החיסונית, שמירה על בריאות הלב וכלי הדם, שמירה על דחיסות העצמות ועוד. בנוסף לכך, מחקרים רבים הצביעו על תרומתה של היוגה למניעת והקלת לחצים, לשיפור מצב הרוח, ולשיפור קשרים בחיים האישיים ובעבודה.

כידוע לכל גולש, גלישה היא ספורט המצריך מידה רבה של מיקוד וריכוז, אותם יש לגייס בדיוק בזמן. ובכן, היוגה תורמת רבות גם לשיפור הריכוז והמיקוד, ולשמירה על ערנות ומודעות מלאה אל הרגע הנוכחי. היא גם משלימה את תרומתה של הגלישה לחיזוק הגוף, הן על ידי שיפור הגמישות והן על ידי העלאה הדרגתית של רמת הכוח שהמתרגל יכול להפעיל ולעמוד בה. לא פעם, מדובר בשרירים שאינם מופעלים על ידי הגולשים, וכן בחיי היומיום או בענפי ספורט אחרים, דבר התורם לתשתית פיזית חזקה יותר של הגולש ובהחלט מתבטא גם ביכולות הגלישה המשתפרות והמתפתחות שלו.

אם חשבתם שבכך סיימנו למנות את היתרונות של שיעור יוגה לגולשים, אתם טועים. כדאי שתדעו שהיוגה קשורה לעוד מגוון היבטים בריאותיים חיוביים. למשל, השיעורים עשויים לתרום להפחתה של כאבים קיימים, בין אם מקורם בספורט או בכל פעילות (וחוסר פעילות) אחרת, למשל כאבי ברכיים, כאבים בגב התחתון, כאבי צוואר, כתפיים וכדומה. כאמור, היוגה גם משפרת המערכת החיסונית, ובתוך כך תורמת גם לניקוי רעלנים המצטברים לגוף ולתחושה יותר חיונית ובריאה.

 

להזמנת שיעור יוגה בים

רוצים לקבל פרטים נוספים על שיעור יוגה בשקיעה? מעוניינים להירשם ולהתנסות בעצמכם? אם כן, פנו אל נציגי סרף קלאב בטלפון 04-8550183 או דרך האתר.

 

אז למה לחכות? צור קשר עמנו ואנו נחזור אליך בהקדם.

    הגיעו אלינו למועדון עוד היום. אנחנו נמצאים על טיילת חוף הים בחיפה, סמוך למלון LEONARDO (מופיעים גם בוויז וב- GOOGLE MAPS, תחת השם סרף קלאב ).