פאן בורד – האם זהו הגלשן האידיאלי למתחילים? 

תחום הגלישה הוא תחום שלא פשוט בכלל להיכנס אליו. הקושי העיקרי הוא ברכישת יכולות הגלישה ותרגול שלהם. גלשן פאן בורד הוא סוג של גלשן שיכול להתאים במיוחד לגולשים מתחילים וזאת בשל צורתו הייחודית ומאפיינים נוספים. במאמר הבא איגדנו לכן את כל מה שאתם צריכים לדעת על גלשן גלים פאן בורד וגם איפה תוכלו למצוא גלשני פאן בורד למכירה.

 

גלישה לא מקוונת 

בימינו כאשר מדברים על גלישה מדברים לרוב על גלישה ברשת האינטרנט, אך בעבורנו הגלישה תמיד תהיה הספורט הטוב ביותר בעולם. וכדי לגלוש אפשר לעשות שימוש במגוון רחב של גלשנים שונים:

  • גלשן לונגבורד – גלשן ארוך בעל מידות של מעל ל-8.0 רגל. מתאים לגלישה עם יציבות מקסימאלית.
  • גלשן שורט – גלשן קצר בעל מידות של 6.0 רגל ופחות. מאופיין בחלק קדמי מחודד ושלוש חרבות בחלק התחתון. גלשן מהיר מאוד וקל לתמרון
  • גלשן פיש – בדומה לשורט גם הוא קצר, הוא המבנה שלו נותן לו התנהגות שונה בתוך המים

ישנם סוגים רבים נוספים, אך לרוב הסקאלה נעה בין גלשנים ארוכים ועבים או קצרים ובעלי נפח פחות. לכל גלשן היתרונות והחסרונות שלו והשימושים היעודים שלו. במאמר זה נתרכז בסוג ספציפי של גלשנים – פאן בורד 7.

 

להכיר את הפאן בורד 

לפני שאתם רצים לחפש גלשן פאן בורד למכירה כדאי שתכירו אותו ותבינו מהם היתרונות שלו. הגלשן מאופיין בגודל בינוני של בין 7.0 ל-8.0 רגל, הוא בעל חלק קדמי רחב ומספק יציבות גבוהה יחסית לגולש שלו. מאפיינים אלה הפכו את הפאן בורד לגלשן פופולארי במיוחד שכן הוא מתאים הן למתחילים שמחפשים יציבות על פני המים והן לגולשים מתקדמים שרוצים ליהנות עם תרגילים מאתגרים. מכאן אנו מבינים כי ניתן לרכוש פאן בורד למתחילים ולהמשיך איתו גם כאשר רמת הגלישה עולה. זהו גם היתרון המשמעותי שלו על פני סוגי הגלשנים האחרים.

 

איך תזהו פאן בורד איכותי? 

ישנן חברות רבות המציעות פאן בורד למכירה, אך לצערנו לא כל הגלשנים הזמינים לרכישה הם טובים ואיכותיים מספיק. כך תוכלו לוודא שאתם רוכשים גלשן פאן בורד איכותי:

  • חומרי גלם – חומרי גלם איכותיים הם הבסיס לכל מוצר טוב. גם במקרה של הגלשנים יש לוודא כי נעשה שימוש בחומרי גלם טובים ומתאימים
  • איכות ייצור – איכות הייצור חשובה גם היא. יש לדעת כיצד לקחת את חומרי הגלם ולהפוך אותם למוצר בעל גימור סופי ברמה הגבוהה ביותר
  • רכישה מחברה אמינה – בכל הנוגע לגלשנים מומלץ שלא להתפשר ולרכוש גלשן של חברה מוכרת בתחום ומיבואן אמין וותיק עליו אפשר לסמוך גם במקרים של בעיות.

surf club – רכישה מקוונת 

סרף קלאב הוא מועדון ובית ספר לגלישה שפועל בתחום עוד משנת 2002. את כל הניסיון והידע שצברנו במשך השנים רתמנו על מנת להביא לכם את כל ציוד הגלישה הטוב בעולם ובכלל זה גם מגוון רחב של גלשנים. באתר שלנו תוכלו למצוא גלשני “פאן בורד” ברמת האיכות הגבוהה ביותר, מחירים חסרי תקדים ומשלוח מהיר עד לפתח הבית.