fbpx

סרף קלאב | קארבר  – הסקייט שכבש את עולם הגלישה – surf your skate

כל הדגמים עכשיו בסרף קלאב חיפה.

קארבר הוא סקייט המדמה את תנועות הגלישה. להתאמן בחוף ולהשתפר במים. הקארבר הפך במהרה ללהיט שכבש את עולם הגלישה והפך לכלי עזר לשיפור רמת הגלישה. הגלישה על הקארבר מהנה ומרגשת ומומלץ ביותר!

לצפיה במגוון הדגמים – לחץ כאן

קצת על הדגמים של הקארברים שלנו:

מיני סימס

המיני סימס עוצב בהשראת הגלשנים הקצרים מאוד עם האף השטוח שעיצב בוב סימונס בסוף שנות ה 40. הוא נחשב לאבא של גלשן השורטבורד המודרני. בגרסת הסקייטבורד שלנו, בעצם מקבלים קארבר קטן יותר, קל יותר עם אף רחב יותר שיושב מעל הציר ככה שאפשר למקם את הרגל ממש קדימה כמו שבא לכם ולקבל תמיכה מלאה מהקארבר. הדק קל מאוד וקל יותר להזיז אותו, כך שפעילות הפאמפינג עושה את המיני הזה מהיר וקל. בניגוד לדקים קצרים אחרים, למיני סימס יש שפע רוחב, מה שנותן לו תחושה של גלשן רחב בים קטן. המיני סימס מעולה לרכיבה עירונית וניתן לרכב עליו עם ציר ה CX או ציר ה C7.

קרזי סנפר של ג’וש קר

כשנפגשנו עם ג’וש קר שמחנו לדעת שיש לו חזון ברור לגבי איך הוא רוצה שדגם הדגל שלו יראה. הוא אמר שהוא מאוד אוהב את הדגמים הקצרים בגלל שניתן לבצע סנאפים בקלילות בנוסף לפאמפינג האין סופי. בנוסף, הוא ציין כי מאוד נוח לקחת את הדגמים הקצרים לטיולי גלישה וכך לגלוש עליהם בכל מקום בעולם. אז, בגלל שהוא רצה דגם קצר, בנינו לג’וש קר דגם מיני מיוחד, עם קצת יותר רוחב, מה שייתן שליטה טובה יותר בקארבר,אבל לא יוסיף למשקל או לאורך. כשהגיע הזמן לסגור על הציור, ג’וש רצה להשתמש בתמונה שחבר שלו מאט קליינר צילם שבו הוא נתפס בעדשה עושה את מה שהוא עושה הכי טוב – מתעופף מעבר לליפ.

דגם הסוואלו

דגם הסוואלו נחשב כדגם מאוד פופולרי כבר שנים בעולם וגם בישראל הביקוש לדגם הזה גדל משמעותית. הסוואלו הוא קטן בגודל 29 אינטש ולכן מאוד זריז ומשוחרר. השילוב של רחב וקצר הוא מדהים בגלל שבסיס הגלגלים קצר יותר יכולת הפמפינג ליצירת מהירות היא פשוט קלילה ומהירה בייחוד במישורים ללא ירידות. הרוחב של הסאוולו והקונקייב שלו עושים אותו גם כקרוזר מאוד נוח. הקיקטייל מאחור מוסיף לסוואלו את היכולת לקפץ מעל חורים ומכשולים על הכבישים או המדרכות וגם לעשות סיבובים חדים עם סלייד כמו בגלישה על גלשנים קצרים. למי מכם שיש את הסוואלו שלנו נשמח לשמוע תגובות ולמי שאין כדאי לרוץ לנסות. קרבר ישראל.

בווסטר

קארבר גאים לתת חסות ל טים הגלישה של ארה”ב. חבורת הגולשים הצעירים החמה ביותר בעולם הגלישה כיום. לאחר סשן קארבר דמו בהנטיגטון לאחרונה – הרבה טימניקים שכבר מכורים לקארבר נתנו לנו את העצה שלהם לגביי עיצוב דגם של קארבר.חשבנו שיהיו דעות שונות מכול הילדים אבל רובם רצו את אותם תכונות בקארבר החדש. כולם אהבו ביצועים על קארבר בגובה 30 אינטש ורוחב גלגלים של 16 אינטש. אבל הם רצו קצת יותר קיק בחרטום בכדיי לנעול את הרגל הקדמית כמו שצריך בביצועים חזקים יותר. הטים כרגע משתמשים בקארבר הזה באימונים שלהם לעבוד על כוח, המשכיות, סטייל וכוח סיבולת. וכבר שמנו לב ל BOOST שזה נותן להם (חיזוק). הילדים האלה הם עתיד הגלישה של העולם והקארבר הזה הוא העתיד של הסרףסקייט. מומלץ עם ציר ה CX החדש שלנו למיצוי הגלישה העתידנית.

רזין USA

הרזין USA 32.5 אינטש. החרטום הצר ביחד עם הזנב הרחב נראים בדיוק כמו הגלשן הכי מקצועי שלכם. הרזין רחב ובעל אורך מספיק בשביל ליצור מהירות בקלילות במישור וגם לקחת ירידות תלולות בבטחון. נשמח לשמוע את דעתכם למי מכם שכבר שוחט על הרזין שלו.

גוש קר – קארלאדג

כמו כל גולש מסור, לטים ריידר שלנו ג’וש קר יש קארברים שונים לתנאים שונים. כחלק מהקוויבר שלו הוא חיפש דאימונד טייל ארוך יותר לקארבים גדולים יותר. שמרנו על הרוחב כמו בדגם הקרזי סנאפר 28″ והוספנו מעט אורך כך שניתן לעמוד בפיסוק רחב יותר בעת הפאמפינג למהירות. מאחר ובסיס הגלגלים הארוך יכול להתמודד עם יותר מהירות, הוא יכול להחזיק טוב יותר “בימים הגדולים” שבהם אתם רוצים שהקארבר יחזיק טוב יותר בדאון היל מהיר, אך עדיין הוא יבצע סנאפים כשתרצו. כשהתחלנו לדבר עם ג’וש קר על העיצוב, הוא ציין שהוא רוצה תמונות של בנות, גלים, בקתות קש – בעצם כל האלמנטים של לייפסטייל המתאר את חיי הגלישה. כל הצילומים נלקחו על ידי מאט קליינר, והם מהווים תמונה אמיתית לתוך חייו של גולש המטייל בעולם. מומלץ לנסות אותו עם ציר ה CX לגלישה מתקדמת יותר.

צפו בווידאו הביצועים על הקארבר של מקס ואריאל מצוות המועדון: